FUTURA 36 to najnowsza konstrukcja Stoczni Cobra Yachts  z Radomska, to pierwsza łódź  z kokpitem salonowym. Przestrzeń na łodzi została podzielona na strefę dzienną i nocną. W strefie dziennej znajdziemy salon z wygodą kanapą oraz mały aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem  otoczony panoramicznymi oknami z dużymi bulajami,  stołem i  stanowiskiem sternika.  Z salonu poprzez duże drzwi wychodzimy do kokpitu z platformą kąpielową gdzie na wygodnych miękkich kanapach możemy zażywać  słońca.

Futura 860+ to houseboat adresowany dla osób ceniących komfort i wygodę za przystępną cenę. Łódź jest siedmioosobowa, posiada 3 dwuosobowe zamykane kabiny i pojedyńczą koje w mesie. Łódź posiada kabinę WC z prysznicem. Przestronna mesa z kuchenką gazową, lodówką elektryczną, zlewem zaspokoi potrzeby niejednego kucharza, znajduje się tu również wygodny stół przy którym zmieści się cała załoga. Nowoczesne rozwiązanie steru i ster strumieniowy sprawiają, że prowadzenie Futury 860 jest przyjemne i nie sprawia trudności nawet dla osób niedoświadczonych - Futura 860 może być prowadzona bez uprawnień. Na jachcie jest GPS z mapą Mazur, który ułatwi dotarcie do celu i pomoże omijając niebezpieczeństwa na jeziorze. FUTURA 860+ może być prowadzona bez uprawnień.

logo 210

 

Czartery, Serwis Motorowodny:
ul. Nadbrzeżna 11, Port Dalba, 11-500 Giżycko

 

tel. sezonowy 15.IV - 30.IX w godz 800-1700 
port, serwis, części, czarter: 87 428 26 40

 

tel. całoroczne
serwis, części: 500 077 565
czarter: 602 580 593

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Jak do nas trafić


Pokaż PUH Żeglarz na większej mapie

rzetelna firma

mazury com

copyshop

allegro