plansza informacyjna PFR poziom

Oferta rejsów żeglarskich dla rodzin, czarter jachtów motorowych

Rejs jachtem motorowym - Mazury

Piękne Mazury to miejsce idealne, aby udać się w niezapomniany rejs jachtem motorowym. Ta część Polski stanowi nie lada gratkę dla podróżników i osób, które chcą efektywnie wypocząć w uroczym zakątku kraju. Rejs to świetny pomysł na urlop – zbierz załogę, zaproś rodzinę i znajomych i skorzystajcie z naszej oferty. Twoje dzieci będą zachwycone, a i dorośli z pewnością nie pożałują – taka przygoda to okazja do spędzenia czasu w gronie bliskich i przeżycia niezapomnianych chwil, które będziecie wspominać latami. Nasze łodzie (Nautika 1000, Futura 36 oraz Futura 40 Grand Horizon) są przygotowane do sezonu, silniki działają bez zarzutu, burty błyszczą w pełnym słońcu, a pokład podzielony na strefę dzienną i nocną jest komfortowo urządzony.

Możesz korzystać z lodówki i opalać się na wygodnych kanapach, łapiąc promienie słońca w bliskim sąsiedztwie wody. Oddajemy do Twojego użytku ster i GPS z zainstalowaną w nim mapą Mazur (do użytkowania naszych jachtów nie trzeba mieć uprawnień).

Jacht motorowy na Mazurach

Aby udać się w rejs jachtem po Mazurach na wody Wielkich Jezior Mazurskich, zapraszamy do Portu Ekomarina. Możesz tu zostawić samochód i zjeść regionalne przysmaki w restauracji, a później udać się w podróż po pięknych mazurskich jeziorach w gronie rodziny i przyjaciół - wszyscy będziecie zachwyceni zarówno widokami, jak i samą podróżą, w końcu nie każdy ma okazję wybrać się z najprawdziwszy rejs na jachcie. Nasze piękne okolice naprawdę warto zwiedzić również z tej perspektywy.

Gwarantujemy, że będziesz zadowolony – czarterujemy łodzie już od trzydziestu lat, więc warto nam zaufać.

logo 210

 

Czartery, Serwis Motorowodny:
ul.Dąbrowskiego 14, Port Ekomarina Giżycko

 

tel. serwis, części, czarter:
602 580 593

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jak do nas trafić


Pokaż PUH Żeglarz na większej mapie

rzetelna firma

mazury com

copyshop

allegro