plansza informacyjna PFR poziom

Oferta rejsów żeglarskich dla rodzin, czarter jachtów motorowych

Rejs jachtem motorowym - Mazury

Piękne Mazury to miejsce idealne, aby udać się w niezapomniany rejs jachtem motorowym. Ta część Polski stanowi nie lada gratkę dla podróżników i osób, które chcą efektywnie wypocząć w uroczym zakątku kraju. Rejs to świetny pomysł na urlop – zbierz załogę, zaproś rodzinę i znajomych i skorzystajcie z naszej oferty. Twoje dzieci będą zachwycone, a i dorośli z pewnością nie pożałują – taka przygoda to okazja do spędzenia czasu w gronie bliskich i przeżycia niezapomnianych chwil, które będziecie wspominać latami. Nasze łodzie (Nautika 1000, Futura 36 oraz Futura 40 Grand Horizon) są przygotowane do sezonu, silniki działają bez zarzutu, burty błyszczą w pełnym słońcu, a pokład podzielony na strefę dzienną i nocną jest komfortowo urządzony.

Możesz korzystać z lodówki i opalać się na wygodnych kanapach, łapiąc promienie słońca w bliskim sąsiedztwie wody. Oddajemy do Twojego użytku ster i GPS z zainstalowaną w nim mapą Mazur (do użytkowania naszych jachtów nie trzeba mieć uprawnień).

Jacht motorowy na Mazurach

Aby udać się w rejs jachtem po Mazurach na wody Wielkich Jezior Mazurskich, zapraszamy do Portu Ekomarina. Możesz tu zostawić samochód i zjeść regionalne przysmaki w restauracji, a później udać się w podróż po pięknych mazurskich jeziorach w gronie rodziny i przyjaciół - wszyscy będziecie zachwyceni zarówno widokami, jak i samą podróżą, w końcu nie każdy ma okazję wybrać się z najprawdziwszy rejs na jachcie. Nasze piękne okolice naprawdę warto zwiedzić również z tej perspektywy.

Gwarantujemy, że będziesz zadowolony – czarterujemy łodzie już od trzydziestu lat, więc warto nam zaufać.

logo 210

 

Czartery, Serwis Motorowodny:
ul.Dąbrowskiego 14, Port Ekomarina Giżycko

 

tel. serwis, części, czarter:
602 580 593

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Jak do nas trafić


Pokaż PUH Żeglarz na większej mapie

Sprawdź nasz profil na facebook

allegro